Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos ekskursija

2012-06-22 at 10:10 Parašykite komentarą

Daugiau kaip 750 Lietuvos mokyklų kovą – gegužę dalyvavo akcijoje „Mano miestelis be pavojingų atliekų“. Šios akcijos tikslas – surinkti panaudotas ir nebereikalingas baterijas, kompiuterius, kitą buitinę ir elektroninę įrangą. Akcijos organizatoriai – Gamintojų ir importuotojų asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Problemų sprendimo centras“ .

Projekte aktyviai dalyvavo ir mūsų gimnazijos bendruomenė. Mes įrodėme, jog mums nesvetimas rūpinimasis gamta ir visa mus supančia aplinka, tad iš 22 akcijoje dalyvavusių Tauragės apskrities mokyklų tapome nugalėtojai! Akcijos organizatoriai – Gamintojų ir importuotojų asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Problemų sprendimo centras“ net trylikai aktyviausiai dalyvavusioms ir daugiausia atliekų surinkusioms respublikos mokykloms įsteigė prizus – ekskursijas. Mes, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos 25 aktyviausiai akcijoje dalyvavę mokiniai, nors ir lietingą birželio 11-osios rytą, išvykome, lydimi mokytojų I. Pundinienės bei D. Kinderienės. Turėjome galimybę apsilankyti viename iš unikaliausių apskrities kampelių – Viešvilės gamtiniame rezervate, kurio direktorius Algis Butleris ir vyresnysis gamtotvarkininkas Saulius Bartminas papasakojo apie šią unikalią, žmogaus ūkinės veiklos nepaliestą vietą. Susipažinome su dar iki tol nežinomomis augalų bei gyvūnų rūšimis, iš arti galėjome stebėti rezervate verdantį gyvenimą. Sužavėti gražaus ir unikalaus Lietuvos kraštovaizdžio keliavome pasistiprinti į Kaimo sodybą , kur mus skaniai pamaitino. Vėliau, kupini jėgų ir ryžto, keliavome į „Taurų nuotykių parką“, kuriame net dvi valandas praleidome gamtoje pramogaudami: karstydamiesi medžiuose ir įveikdami įvairias kliūtis. Buvo nuostabu ir sveikai pavargę, kupini įspūdžių grįžome į namus.

Planuojame ir toliau dalyvauti šioje ir panašiose akcijose, švarinti savo aplinką ir siekti , kad kuo mažiau liktų abejingų šiam kilniam tikslui.

Ekskursijos dalyviai

Reklama

Entry filed under: Uncategorized. Tags: , , , , , .

Panevėžio r. Raguvos gimnazijos ekskursijos įspūdžiai Klaipėdos Varpelio darželio – mokyklos ekskursijos akimirkos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Kalendorius

2012 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Akcijos organizatoriai:

ATC

Informaciniai rėmėjai:


%d bloggers like this: